Konec války proti Stainwagonu

 

Ačkoliv se po počátečním týdnu zdálo, že obránci (Stainwagon a Imperium) budou kládst houževnatý odpor a potrvá měsíce, tak válka trvala celých

41 dnů. Zásadní bylo, že po 12 dnech bojů v jednom klíčovém systému pro logistiku superkapital fleety Impéria, někdo z aliance -A- (Against All Authorities)

naonlinoval cynojammer, aniž by někoho z Impéria o tomto informoval. Superkapital fleeta Imperia pak při bitvě v 36-NHZ  narazila na toto překvapení,

když se snažila o extrakci. Asi 30 minut se snažili najít někoho kompetentn9ho z -A- najít, kdo měl práva na to, aby ho vypnul,  marně. Nakonec jim nezbylo,

než tam poslat subkapital flotilu lodí, která cynojammer musela rozstřílet.

 

Několik hodin po tomto incidentu Impérium vydalo oficiální prohlášení o tom, že se z konfliktu stahují. Do týdne na to přišel faktický kolaps obrany Catche

a aliance Stainwagonu vyhlásily evakuaci do NPC Stainu. Některé zase odešly do Querious. Poslední aliance, která válku oficiálně vzdala byla Soviet Union

po cca 40 dnech bojů viz.:

Tím válka fakticky skončila a TEST si začal zabydlovat Esoterii jako svůj nový domov.

Válka proti Stainwagonu

Po válce v Tribute se TEST aliance přesunula do regionu Derelik a 1.1.2017 začala válku v regionu Catch proti aliancím Stainwagon koalice a jejich spojencům.

Uvodní bitva se odehrála 1.1.2017 v systému F4R2-Q a zapojilo se do ní asi 4500 lidí viz. obr:

Celkem bylo zničeno lodí asi za 800 miliard ISK. A ačkoliv Stainwagon koalice a jejich spojenci splnili svoje cíle, což bylo zničení dvou citadel CO2 a TESTu,

tak při tom utrpěli težké ztráty. Válka zatím dál pokračuje a bude pokračovat minimálně ještě několik měsíců...

 

 

Battlereport z Kamenice

Nakonec přežilo všech 46 účastníků, navzdory všem nástrahám v podobě destilátů a dalších alkoholických nápojů. Chladnější počasí způsobilo, že se oproti minulému srazu dalo i normálně sportovat. Kromě tenisu a nohejbalu, se hrál i plážový volejbal. Turnaj v pokeru ovládl Neo, Skličko a Big Harod.

Speciální poděkování patří Kjeldorovi za vynikající organizaci.

Opouštíme Providence

Po nějakých 3 týdnech opouštíme low sec v Tash-Murkonu a Provdence. O víkendu jsme se slavnostně rozloučili sebevražednou akcí na minery v okolním high secu s destroyerama.

To je zároveň i příležitost k poděkovaní všem lidem z Providence bloku za dobré boje, které jsme v Providence po tu dobu měli. Prakticky ob den jsme tam měli, nějaký ten "good fight" a obránci se vždycky zformorvali poměrně rychle, aniž by nás nechali dlouho čekat, jednou jsme vyhráli my, jednou zase prohráli...to už je život. Každopádně po X měsících stříleni struktur v Drone, vítaná změna.

Vím, že za "Providence"  lítá i pár cz/sk hráčů (někteří byli i v BV)...GF

Válka v Tribute

TEST se angažuje, jako spojenec CO2, ve válce v Tribute. Někdy platí, že jeden obrázek je za 1000 slov a tak válku nejlépe vystihuje následujicí obrázek:

Call To Arms aneb RL sraz

Kdy: 28.-30.6.2013

Kde: Kamenice nad Lipou

FC: Kjeldor

Předběžně, podle přihlášených lidí, by se nás mělo sejít něco málo přes 50. Kromě jiného se můžete těšit i na tradiční turnaj v pokeru, který letos organizuje Skepsi.

Providence 28.5.

Nulli Prophecy včera opět vyletěly do akce v Providence. Ke střetu s obránci Providence došlo v X-R3, a to hned několikrát.

KB souhrn je zde: http://dog-net.org/brdoc/?brid=19491

Tentokrát došlo i na bombery, i na triage support, takže Kejchal po čase zase oprášil archona. Video očima bombardéra:

Providence

NÁBOR OTEVŘEN

V rámci generační obměny v korporaci hledáme nové spolubojovníky a kamarády:

  • možnost zajímavých výdělků v lukrativních systémech Esoterie
  • možnost půjčovat si lodě na PvP od korporace
  • průhledné financovaní korporace
  • neplatíte žádné poplatky za vstup, za měsíc atd...co si vyděláte je Vaše
  • korporátní i alianční PvP akce, od pár lidí, po velké bitvy stovek, někdy i tisíců lidí
  • "casual friendly" přístup k hraní, věkový průměr korporace je kolem 40 let, většina lidí má rodiny a my to respektujeme
  • nikdo vás nebude do ničeho nutit

Požadujeme: slušné chování, nějakou aktivitu a ochotu zapojovat se do dění v korporaci a alianci.

Jsme v alianci, která je známá vstřícností k nováčkům, a proto bereme i je.

Kontakty pro nábor ve hře:  Nura Odo, Haluzka, Minda Carovna

Den "D" (jako Deployment)

Válka s CFC je v plném proudu. Po čtvrtku, kdy CFC přišlo během 24 hodin o 2 CSAA vyrábějící titány a několik flotil lodí, včetně 2 supercarrierů, byl hlavní nápor útočníků zastaven. CFC fleety mají teď o 30-50 procent lidí méně. Ztráta morálky je znát i na lodích, které lítají. Některé méně bohaté aliance v CFC (jako třeba CO2) přestaly členům proplácet kompenzace pro dražší typy lodí (Tempest Fleet Issue apod.), takže od pátku CFC většinou nasazuje Caracal fleety. Dnes padla do rukou Black Legion první stanice v Tribute. Timerů je hodně na obou stranách, takže hurá do boje!

Víkendová momentka z Aridie:

 

Slzy z Providence

Kampaň v Providence zanechává svoje stopy i na oficiálním fóru. Člověk, který několikrát umřel na našem gatekempu jedné z logistických tras do Providence, nám založil na fóru děkovné vlákno:

https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=235970

 

TEST ALLIANCE PLEASE IGNORE

Bohemian Veterans jsou od června 2016 členy TESTu, sov nullsec aliance momentálně sídlící ve Vale of Silent.

Válka s CFC

O víkendu se stěhujeme na sever, abychom se zapojili do války proti CFC (Clusterfuck Coalition). Goony všichni milujeme, takže se moc těšíme.

Taktická porada nejvyššího vedení korporace k stěhování probíhá operativně a za pochodu

Providence 2013

V současné době se naše korporace podílí na alianční kampani v Providence. Zde se můžete podívat na akci z 18.5., kdy se naše Prophecy flotila utkala s obránci Providence:

Providence

Bitva očima killboardů pro milovníky statistik: 

http://zkillboard.com/related/30003751/201305182000/