Vztahy mezi frakcemi, korporacemi a hráči

Uděláte jen pár misí, všimnete si, že si začínáte zlepšovat s někým vztahy, u jiného vám padají jako kámen dolů, zatímco u těch, které si chcete vylepšit, nic nevidíte? Matou vás agenti a jejich mrzké odměny?

Číst dál: Vztahy mezi frakcemi, korporacemi a hráči

O EVE

EVE Online je počítačová hra, vyvíjená společností CCP Games. Je hráči ovlivňovaná masivní onlinová hra ve stylu vesmírné science fiction. Hráči pilotují vybavitelné lodě vesmírem tvořeným více než 7 500 hvězdnými soustavami. Většina hvězdných soustav je spojena s jedním či několika dalšími vesmírnými soustavami pomocí hvězdných bran. Hvězdné soustavy mohou obsahovat planety, měsíce, stanice, červí díry, asteroidové pásy a komplexy.

Číst dál: O EVE

Overview - základní nastavení

Overview je nejdůležitějsí nástroj v EVE, co budete používat. Špatně nastavené overview v PVP může způsobit katastrofu a přehlédnutí cílů. Předesílám, že nastavení, co zde uvedu jsou primárně určena pro naši korporaci Black Rats, ale uvedu samozřejmě i jak nastavit jiné věci. Jelikož sám ještě možnosti overview objevuji, nebude to úplný návod, ale pomůže do začátku.

Číst dál: Overview - základní nastavení

Probování

Proč probovat?

Ve vesmíru se skrývají mnohá tajemství, která bez probování neobjevíme. Skryté základny pirátů, drogové laboratoře, místa na těžbu plynů a databanky jsou jen zlomek. Jsou to místa dalšího možného (a většinou velkého) výdělku.

Číst dál: Probování

Planetary Interaction

Od patche Tyrannis nám byla zodpovězena dlouholetá otázka: Na co tu jsou planety? Odpověď zní jsou nutné pro chod POSů. Bohužel celý mechanizmus výroby připomíná svojí nutností obsluhy Travian.

Číst dál: Planetary Interaction

Základní skilly pro všechny lodě

icon36_15

Spousta dotazů se týká skillování, věřte že ani po několika letech nebudete mít vše co potřebujete. No a do začátku vám pomůžeme tímto návodem. Není zavazující ale zjistíte že po pár dnech které věnujete skillování dokážete přeletět systém bez zastavení, použít víc kanonků, uprchnout rychleji :-) a mnohem víc ...

Číst dál: Základní skilly pro všechny lodě

Co je nejlepší těžit?

icon17_01

Rafinace jednotlivých rud se řídí touto základní tabulku.
Která bohužel je všude po internetu a mate mladé nezkušené těžaře.

Číst dál: Co je nejlepší těžit?

Úplné začátky v EVE

Úplné začátky v EVE

Úvod

Začátky v EVE online jsou jedny z nejhorších. Na začátku je nejlepší udělat tutoriály od CCP, které vám hra podsunuje hned od začátku. Naučíte se tak ovládat loď a dozvíte se nejzákladnější postupy. Pokročilé postupy a návody se dozvíte později od hráčů, nebo korporací, kam se přidáte. Nejdůležitější pro tuto hru je však trpělivost. Bez ní nemáte naději v EVE vydržet.

Číst dál: Úplné začátky v EVE

Hlavní zbraně

Základní rozdělení zbraní a možností použití. Vysvětlení pojmů a rychlé seznámení s problematikou boje.

Číst dál: Hlavní zbraně

Potřebné informace

Zde jsou uvedeny běžné potřebné informace

Číst dál: Potřebné informace

Základy PVP

Děkuji CZ/SK korporaci, 2nd Blood Raven Assault Squad za poskytnutí jejich manuálu pro výuku PVP. Detaily jsou přímo v příručce a je možné jí stáhnout z Download sekce, přesněji odsud:

Číst dál: Základy PVP

Scanner v boji o přežití

  

Scanner je jeden z mnoha způsobů jak odhalit blížící se nebezpečí pokud se pohybujete v místech jako je lowsec, nula. V dírách je to vzhledem k neexistenci localu nutnost bez které je podexpres takřka jistotou. Pohodový

Číst dál: Scanner v boji o přežití

Výroba VI - vývoj a výroba T3

Postup získání materiálů pro výrobu Tech3 lodí.

Číst dál: Výroba VI - vývoj a výroba T3